Genel

Feminizm Karşıtı Tüketicinin Alışveriş Kılavuzu

Satın alınacak olan önce ürün Hepsiburada ve Trendyol’da aranır. “Kadın girişimci” olan satıcılar bir kenara not edilir. Çünkü anasından kadın doğduğu için haksız yere kayırılarak erkek düşmanı bu sitelerde düşük komisyon kayırmacılığı yapılanları boykot ederiz. Bu iki siteden olsun, dışarıdan olsun rekabette haksız yere öne geçirilmiş bu kişilerden alışveriş edilmez.

Özellikle bu iki şirket işe alımda kadınları kayırır, feminist örgütlerine bağışta bulunmak üzere aylıklardan zorla kesinti yapar, anlaşmazlıklarda kadın çalışanları erkeklerin üstüne kayırır. Bundan dolayı ikincil olarak bu sitelerde kadın olmayan satıcılar da boykot edilir.

Ürünler bu ikisi dışında bir siteden alınacaksa mesafeli satış sözleşmesi taslağında tescilli işletme adı ve sahibi okunur. Tercihen bir de MERSİS’ten kontrol edilerek sahibinin kadın olmadığı görülür (herkes üye olup kullanabiliyor). Salt anasından kadın doğduğu için haksız yere kayrılarak bankalardan, bakanlıklardan, belediyelerden, KOSGEB ve kalkınma ajansından hibe ve düşük kredi faizi kullanan, ücretsiz eğitim alan, AB hibesi alan bu kişilerden alışveriş edilmez.

Bu kayrılan kişilerin sokak mağazaları varsa bunlar da ayrıca boykot edilir. İşletme sahibi erkek olup da yalnızca kadın işçi çalıştırıyorsa, işletme sahibi erkek olup da kadın müşteriyi kayırıyorsa bunlar da süresiz boykot listesine eklenir (örneğin “damsız” almayan kulüpler ebedi boykotludur). Çünkü analarından kadın doğdukları için ödemedikleri vergi, faiz ve komisyonlar ülkenin erkeklerine ödetiliyor. Sonra da hiç utanmadan, sıkılmadan “eşitlik” adı altında kadına daha da fazla kayırmacılık talep ediliyor, anayasaya “erkek ve kadın eşittir ama kadın daha eşittir” yazılıyor (md.10 ve md.50).

Bu sitede erkek düşmanı icraatlarını göstererek adlarını andığımız Koç Holding, Opet, Shell, McDonalds, Burger King gibi şirketler zaten süresiz olarak yasaklı listemizdedir.

Erkekler bir an önce aptal olmaktan vazgeçip özsaygılarını kazanmadıkça, örgütlü olarak haklarını aramadıkça durum daha da ağırlaşacak ve alışveriş seçenekleri azalacaktır. Bu nedenle bu tepki hemen şimdi, “kadın düşmanı” vb. sahte suçlamalardan çekinmeyerek örgütlenmelidir. Feminist kadınlar bunu yıkmak ve zarar vermek amacıyla çok uzun süredir zaten yapıyorlar: https://www.womenownedlogo.com/buy-women-owned-directory Biz bunu bilinç yaratmak ve haksızlıklara direnmek amacıyla yapacağız.

Erkeklere ikinci sınıf insan muamelesi sona erene dek boykot sürecektir.

Leave a Reply

Doğrulama *Captcha loading...

Pin It on Pinterest