Genel

Şeriata Sokan Kadın Hakları Savunucusu

“Trans (dönme) çocuklar vardır.”

Daha önce bunu söyleyen, uyduruk öyküler yazıp “taciz edildim” diyerek “me too” sahtekarlığına soyunan, internet fahişelerini savunan, on beşlik ergen ağzıyla konuşan, buna rağmen adam yerine konup röportajlara çıkarılan, cinsel suç haberlerinde “uzman görüşü” alınan, feministlerin pek sevdiği kadın hakları savunucusu medya gülü şimdi de bunu söylemiş:

Mesele şeriat değil. Mesele, insanları ahlaklı, erdemli, sağduyulu olmaya çağıran her türlü kaynağın, öğretinin, dinin ayaklar altına alınması. Hristiyan bir ülkede bu feminist kadın Hristiyan şeriatına sokacaktı. Çünkü bu tahammül edemedikleri doğrusuyla, yanlışıyla insanlara hayvan gibi olmamalarını, insan gibi yaşamalarını öğütleyen, dolayısıyla toplumların sağkalımını güçlendiren öğretilerdir. 8 Mart’ta feministlerin ellerindeki pankartları okuyun, hepsi de özgürlük temalıdır. Özgürlük ama neden özgürlük? Elbette her türlü ahlaki doğrudan, normallikten, evlilikten, annelikten ve nihayetinde varoluştan özgürlük. Çünkü sağlıklı kuşaklar yetiştiremeyen, kendini yeniden üretemeyen toplum yok olur.

Hayır, bu kadın feministleri temsil etmeyen aşırı bir örnek falan değildir. Sayısız feministin içinden geçirip de söylemeye şimdilik çekindiği şeyi sonucunu hesap etmeden söylemiştir. Sonucu çok büyük olasılıkla hapis olmayacak ama şu anda pişman olduğu kesin. Erkek olsaydı kesinlikle tutuklu yargılanacaktı, kadın, yani üstün ve nadide bir varlık olduğu için tutuksuz yargılanıyor. Sonucu hapis olursa erkek düşmanı baroların bu güzide erkek düşmanını korumak için basın açıklamaları yaptığına, temyiz yargıçlarının baskı altına alındığına tanık olacağız. Ve sonucu ne olursa olsun bu olayın ahlaka ve ahlakı çağrıştıran her şeye “sokmak” isteyen feministleri yüreklendireceği kesindir. Zaten bu feministi bu kadar yüreklendiren şey de erkeklere, aileye ve topluma yönelen türlü türlü hakarete son yıllarda dava açılmıyor, TCK’nin ilgili maddelerinin işletilmiyor olması değil mi?

Şimdi Onedio “cinsiyetçi dil” kullandığı için, “eril” küfür ettiği için eleştirsin Altun’u…

 

1 Comment

 1. abc

  uçkurlarının keyfine gelen insanları memnun eden kadın hakları savunucusu ve onları destekleyen uçkur düşkünleri.
  gözleri yaşartan protesto!
  https://www.youtube.com/shorts/kG8bEnOuVWU
  erkekleri dansıyla cilvesiyle ve daha bir sürü şeyiyle memnun eden kadının aklına içinde bulunduğu durumu protesto etmek hiç gelmiyor.aksine pavyon dansı kursları açılıyor.giydiği kıyafet olduğu iddia edilen bez parçası yok satıyor.
  https://www.gundemkibris.com/dilberin-elbisesi-yok-satti
  https://www.yenicaggazetesi.com.tr/ankarada-pavyon-dansi-kursu-acildi-756605h.htm
  senin de gözlerin yaşardı mı?

Leave a Reply

Doğrulama *Captcha loading...

Pin It on Pinterest