Genel

Türkiye Cumhuriyeti Feminizmin Dinî Bayramını Kutladı

İçişleri Bakanlığı işe girmek isteyen erkekleri salt erkek oldukları için kapıdan çeviriyor, erkek çalışanları salt erkek oldukları için terfi ettirmiyormuş. Bunu kendileri söylüyorlar:

https://www.icisleri.gov.tr/bakanligimiz-bunyesinde-kadin-personel-sayisi-katlanarak-artiyor

Arşiv: https://archive.is/1fNiv

Polis, jandarma, AFAD gibi örgütlerde işe aldıkları kadınların ağır ve tehlikeli erkek işlerini yapmayacaklarını hepimiz çok iyi biliyoruz. Toplumun yarısını sistemli bir asalaklığa alıştırmak o toplumu çökertmek için harika bir yöntemdir.

Diyanet İşleri Başkanlığı artık hangi dinin diyaneti ise, feminizm dininin bayramını kutluyor:

https://www.diyanet.gov.tr/tr-TR/Kurumsal/Detay/33254/diyanet-isleri-baskani-erbasin-8-mart-dunya-kadinlar-gunu-mesaji

Arşiv: https://archive.is/4dw3R

“Bugün ne yazık ki yeryüzünün birçok bölgesinde telafisi mümkün olmayan yıkımlar yaşanmakta, haksız yere birçok insan öldürülmekte; şehirler, medeniyetler, kültürler, insani değerler savaşlarla yok edilmektedir. Hiçbir ayırım gözetmeksizin bütün insanlığı tehdit eder hale gelen şiddet sarmalının ve insanoğlunun anlamsız ihtirasları sonucu yaşanan zulmün bedelini ise en ağır biçimde kadınlar ve çocuklar ödemektedir.”

Başkan olacak bu adam o öldürülen insanların gerek üniformalı, gerek sivil onda dokuzunun erkek olduğunu bilmiyor herhalde. Yok, biliyor ama feminizm tanrısına secde etmesi emredilmiş yukarıdan; onun için her feminist gibi bilmezden geliyor. Paragrafın son cümlesine bakın. “Ayrım gözetmeksizin” diye başlayıp “en ağır kadınlar ödüyor” diye bitiyor. Feminizmin “eşitlik” dediği şeyin tanımını yapmış başkan bey!

A: Dünyada kötü şeyler oluyor.
B: (bağırarak) En çok kadınlara oluyor!
A: Yalnızca erkekleri vuran şeyler de oluyor…
B: (yırtınarak) Onda da en çok kadınlar mağdur oluyor!
A: !?

1 Comment

 1. kadın

  POZİTİF AYRIMCILIK İŞ İLANLARI
  LesCARD, dezavantajlı gurupların (kadın, engelli v.b.) istihdam önceliğini ve artışını desteklemektedir.
  (Evin bütün sorumluluğu erkektedir.eve ekmek getirmek zorunda olan da erkektir.Yoksa ne biçim erkektir o, kadının eline mi bakacaktır.Kadın keyfi çalışır,isterse bütçeye katkı sağlar ama daha çok kendine harcar.
  Yine de ayrıcalıklı olması gereken kadındır.Mağdurdur.

  youtube.com/watch?v=Ksx_ulS3hLo

Leave a Reply

Doğrulama *Captcha loading...

Pin It on Pinterest