Genel

Yeni Türkler Tanrı’ya Değil, Kadına Taparlar

tv100.com/beni-neden-takip-ediyorsun-dedi-ve-video-477855

hurriyet.com.tr/gundem/beni-neden-takip-ediyorsun-deyince-ortalik-karisti-41398991

“Zonguldak’tan gelen son dakika haberi ortalığı birbirine kattı! Caddede yürürken takip edildiğini düşünen kadın arkasındaki kişiye “Beni neden takip ediyorsun” diyerek tepki gösterdi. Yoldan geçen başka bir vatandaş da kadının taciz edildiğini düşündü. Bu kişi, tacizci sandığı adama kafa attı. Dayak yiyen kişinin zabıta olduğu öğrenilirken kadının da psikolojik sıkıntıları olduğu ortaya çıktı.”

Yukarıda özetini gördüğünüz haber, aşağı yıkar bütün haber kaynaklarında aynı sözcüklerle ve aynı uzunluktadır. Olasılıkla hepsi aynı ajanstan alınmış. Olaya bakış, ülkede kadın erkek herkesin bilinçaltına işlemiş olan feminist sefaletin dibini gösteriyor. Bu olay, kendi halinizde yolda yürürken bile feminizmin sizi bulabileceği ve hayatınızı zindana çevirebileceğinin en açık gösteresi. Artık bir kadın tarafından iftiraya uğramak için asansörde veya fotokopi odasında yalnız kalmanıza veya kalabalık bir otobüste yan yana olmanıza gerek yok. Yolda yürürken bir kadın tarafından üzerinize kara çalınabilir ve böylece kendinizi kahraman olmak isteyen bir erkeğin kollarında dayak yerken bulabilirsiniz. Böyle bir durumdan nasıl kurtulacağınızı size söyleyebilecek hiç kimse yok. Ne hukuk sisteminin, ne polisin, ne de kadınların size bir önerisi var. Sadece bir erkek olduğunuz için, çürümüş liberal değerler sistemi ve feminist toplum tarafından kuşatılmış potansiyel suçlularsınız.

Haberde kadının adının verilmemesi ve resimlerde yüzünün buzlanması ise kadınların erkeklerden daha “eşit” olduğunun bir başka göstergesi. Siz hiç, bir erkeğin tacizci sanık olduğu bir olayda onun adının ve yüzünün gizlendiğini, hala sanık olduğu için haklarının korunduğunu  gördünüz mü? Göremezsiniz, çünkü feminizm dininde erkek hiç bir zaman bir kadının kurban olamaz; kadın ise her zaman, açıkça suçlu olduğu zaman bile haklıdır ve korunur.

Haberin detaylarında, kadının polis ekibinin taşıtına binmeyi kabul etmediği için bir taksi ile polis merkezine götürüldüğü yazıyor. Yani polis bile, sadece kadın olduğu için bir sanığa erkeklere davrandığı gibi davranmaktan çekiniyor. Şu videodaki hareketleri yapan bir erkek olsaydı polis böyle kuzu olur muydu: youtube.com/watch?v=3r65NeOPrCY

Haberin sonunda her zamanki gibi “soruşturmanın sürdüğü” belirtilmiş. Tabii ki bunun sonucunu öğrenemeyeceğiz. Çünkü bu olayın peşini kovalayacak adil ve dürüst bir basın olmadığı gibi, feminist örgütler gibi cinsiyetçi erkek örgütleri de yok. Bu adamın haklarını ücretli bir avukat dışında savunacak hiç kimse yok.

Feminizm budur.

Leave a Reply

Doğrulama *Captcha loading...

Pin It on Pinterest